o firmie

 Jesteśmy firmą oferującą zabezpieczenia mechaniczne dla firm, instytucji i odbiorców indywidualnych. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • ponieważ istniejąc na rynku od 1995r zyskaliśmy doświadczenie pozwalające oferować Państwu wyroby i usługi na wysokim poziomie
 • będąc autoryzowanym i bezpośrednim przedstawicielem uznanych producentów (m.in.KONSMETAL, Chubbsafes, Fichet-Bauche, Donimet) oferujemy wyroby z gwarancją i serwisem fabrycznym bez pośredników
 • zapewniamy kompleksową obsługę: sprzedaż, transport, serwis, doradztwo
 • można nam zaufać: firma posiada koncesję MSWiA a nasi pracownicy licencje techniczne
 • wśród naszych Klientów są banki, urzędy centralne, policja, jednostki wojskowe, firmy i osoby prywatne
 • nie jesteśmy anonimowym sklepem internetowym - można z nami porozmawić przez telefon, bezpośrednio w naszym biurze lub na miejscu u Klienta 

Nasza oferta obejmuje:

 • sejfy
 • kasy pancerne
 • szafy na dokumenty
 • sejfy i szafy ognioodporne
 • szafki kartotekowe
 • meble socjalne, BHP
 • drzwi antywłamaniowe
 • wyposażenie bankowe (skarbce, wrzutnie, multisejfy, itp)
 • drzwi antywłamaniowe

Ponadto zapewniamy transport, serwis, fachowe doradztwo.... i możliwość negocjacji cen.


Klauzula informacyjna dot. tzw. RODO:

Szanowni Klienci

Na okoliczność obowiązywania od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przekazujemy Państwu informację jak będziemy przetwarzać i na jakich zasadach Państwa dane od 25 maja 2018 r.

Administratorem danych osobowych jest EUROSEJF KONSMETAL Centrum Zabezpieczeń Rybak i S-ka Sp.j., ul.Warszawska 37/72, 05-500 Piaseczno, e-mail: biuro@eurosejf.com.pl

Posiadają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach:

a) realizacji zamówień,

b) prowadzenia marketingu bezpośredniego, przesyłania informacji handlowych

c) analitycznych i statystycznych (w tym profilowania)

d) windykacji należności; prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych

e) przechowywania danych dla celów archiwalnych, podatkowych i rachunkowych oraz zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia przez nas obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Firma może udostępniać Państwa dane osobowe podmiotom wspierającym Firmę w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniają usługi płatnicze, wykonują usługi konsultingowe lub audytowe. Firma może przekazać Państwa dane osobowe organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami.

Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów oraz według wymogów wynikających z właściwych ustaw.

Państwa danych nie będziemy sprzedawać osobom trzecim.

Państwa dane mogą zostać udostępnione naszym firmom współpracującym tylko w zakresie niezbędnym do realizacji działań firmy, m.in. wysyłek kurierskich, wysyłek newsletterów, wydruków i adresowania materiałów reklamowych, modyfikacji systemu informatycznego, urzędom na podstawie odrębnych ustaw,  itp.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.

Administrator danych osobowych dołoży wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Powyższa wiadomość ma charakter czysto informacyjny i ma na celu troskę o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Z poważaniem

 

EUROSEJF KONSMETAL Centrum Zabezpieczeń

Rybak i S-ka Sp.j., ul. Warszawska 37/72, 05-500 Piaseczno

Biuro Handlowe: ul. Postępu 11/5, 02-676 Warszawa

NIP 527-10-29-774, Regon 011192494

 


tel/faks. (22) 629-62-92, kom. 0-603-768-650

ul. Postępu 11, pok.5, 02-676 Warszawa
tel/faks. (22) 843-89-51, kom. 0-602-233-539